Kluczyki

Odkup Odszkodowań

Odkup odszkodowań od klienta nawet 3 lata po wypadku!
Transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności.
To się naprawdę opłaca!

Wydawać by się mogło, że wypłacone odszkodowanie to koniec niemiłej przygody ze szkodą.

Niestety – często okazuje się że otrzymana od Ubezpieczyciela kwota jest zaniżona a tym samym niesatysfakcjonująca.

Odkup odszkodowania z czasem wydaje się coraz bardziej kuszącą opcją dla niejednego klienta, który próbuje się odwołać od niesprawiedliwej decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wbrew oczekiwaniom okazuję się, że to co miało być dla naszych Klientów końcem staje się dopiero początkiem.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie dążą do minimalizacji kwot wypłaconych odszkodowań, w efekcie często Klienci czują się pokrzywdzeni ich decyzjami – stąd nasza oferta odkupu odszkodowań.

Od każdej decyzji oczywiście można się odwołać jednak trzeba mieć świadomość, że procedura ta jest czasochłonna, skomplikowana i przede wszystkim wymaga znajomości tematu aby odwołanie było skuteczne.

Procedury odwoławcze mogą okazać się też kosztowne co wynika z faktu, że Ubezpieczyciel – nie są przychylni w rozpatrywaniu zażaleń i dlatego często sprawy sporne musi rozstrzygać Sąd.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wszystkie kosztowne procedury i ryzyko uzyskania dopłaty odszkodowania bierzemy na siebie, proponując Państwu odkup odszkodowania.

Odkup odszkodowania niesie ze sobą korzyści dla obu stron, gdyż nasza działalność pozwala nam na wypełnienie misji walki z nieuczciwością Ubezpieczycieli, a Państwu zapewnia satysfakcję i dodatkowe środki pieniężne.

Kontaktując się z nami mają Państwo pewność, że sprawą zajmie się firma mająca doświadczenie w świadczeniu usług odkupu odszkodowania – chętnie zasłużymy na Państwa zaufanie!

Mail

Skontaktuj się z nami

Biuro Likwidacji Szkód

Arkadiusz Kotarski

ul. Żubardzka 9 / 5

91-022 Łódź

 

+48 503-088-086

biuro@mialemszkode.pl

Wyślij do nas wiadomość