Aktualizacja: 2019-08-24
Odkup odszkodowań - Łódź

Odkup Odszkodowań

Odkup odszkodowań od klienta nawet 3 lata po wypadku!
Transakcja przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności.
To się naprawdę opłaca!

Za jakie szkody możesz dostać dopłatę do odszkodowania?

Analizujemy wszystkie szkody w których od wydania ostatniej decyzji nie minęło więcej niż 3 lata. Jeżeli ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, od Nas możesz dostać dodatkowe pieniądze.

Jak szybko mogę otrzymać dopłatę do odszkodowania?

W ciągu jednego dnia od podpisania dokumentu wypłacamy należne pieniądze.

Czy muszę za coś płacić?

Nie, analiza Twojej sprawy jest bezpłatna, nawet jeżeli ostatecznie nie zdecydujesz się na dopłatę.

Co muszę zrobić aby otrzymać pieniądze?

Wystarczy, że wyślesz nam maila lub numer telefonu abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Cały proces to tylko trzy kroki do uzyskania dopłaty do odszkodowania. Zobacz poniżej.

Dopłata do odszkodowań

Wydawać by się mogło, że wypłacone odszkodowanie to koniec niemiłej przygody ze szkodą.

Niestety – często okazuje się że otrzymana od Ubezpieczyciela kwota jest zaniżona a tym samym niesatysfakcjonująca.

Odkup odszkodowania z czasem wydaje się coraz bardziej kuszącą opcją dla niejednego klienta, który próbuje się odwołać od niesprawiedliwej decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wbrew oczekiwaniom okazuję się, że to co miało być dla naszych Klientów końcem staje się dopiero początkiem.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie dążą do minimalizacji kwot wypłaconych odszkodowań, w efekcie często Klienci czują się pokrzywdzeni ich decyzjami – stąd nasza oferta odkupu odszkodowań.

Od każdej decyzji oczywiście można się odwołać jednak trzeba mieć świadomość, że procedura ta jest czasochłonna, skomplikowana i przede wszystkim wymaga znajomości tematu aby odwołanie było skuteczne.

Procedury odwoławcze mogą okazać się też kosztowne co wynika z faktu, że Ubezpieczyciele – nie są przychylni w rozpatrywaniu zażaleń i dlatego często sprawy sporne musi rozstrzygać Sąd.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wszystkie kosztowne procedury i ryzyko uzyskania dopłaty odszkodowania bierzemy na siebie, proponując Państwu odkup odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania realizowana jest po przeanalizowaniu przez nas dokumentacji przygotowanej przez ubezpieczyciela w toku likwidacji szkody. Następnie przedstawimy Ci ofertę dopłaty do odszkodowania. W przypadku akceptacji warunków, następnego dnia pieniądze mogą być już na Twoim koncie.

Odkup odszkodowania niesie ze sobą korzyści dla obu stron, gdyż nasza działalność pozwala nam na wypełnienie misji walki z nieuczciwością Ubezpieczycieli, a Państwu zapewnia satysfakcję i dodatkowe środki pieniężne z tytułu realizowanej dopłaty do odszkodowania.

Kontaktując się z nami mają Państwo pewność, że sprawą zajmie się firma mająca doświadczenie w świadczeniu usług odkupu odszkodowania – chętnie zasłużymy na Państwa zaufanie!

Poniżej prezentujemy najczęściej kierowane do nas pytania i odpowiedzi. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat odkupu odszkodowań napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego
 • Na czym dokładnie polega odkup odszkodowań?

  2019-03-02

  Odkup odszkodowań to usługa polegająca na cesji wierzytelności. Oznacza to, że w dalszym dochodzeniu roszczeń stajemy się właścicielem praw do szkody. W zamian za to oferujemy Państwu natychmiastową dopłatę do odszkodowania.

 • Ile muszę Państwu zapłacić za taką usługę?

  2019-04-15

  Nic, odkup odszkodowania jest całkowicie bezpłatny.

 • Gdzie jest haczyk?

  2019-05-17

  Nigdzie, dopłaty do odszkodowań skierowane są do osób które nie chcą już walczyć na własną rękę z ubezpieczycielem o należne Im odszkodowanie. Wielu ubezpieczycieli celowo zaniża wypłacane odszkodowanie. Przeważnie dochodzenie swoich praw przed sądem wiąże się z koniecznością zainwestowania sporej ilości środków i czasu, oraz obarczone jest ryzykiem przegrania sprawy. W przypadku gdy zdecydujesz się na sprzedaż roszczeń naszej kancelarii, zyskujesz gwarancję otrzymania pieniędzy w ciągu kilku dni. Całe ryzyko odmowy, ze strony ubezpieczyciela oraz koszt prowadzonych spraw sądowych bierzemy na siebie. Nawet jeżeli nie odzyskamy dopłaconej Tobie kwoty odszkodowania, wszelkie koszty pozostają po naszej stronie a Ty nie będziesz musiał niczego zwracać.

Mail

Skontaktuj się z nami

Biuro Likwidacji Szkód

Arkadiusz Kotarski

ul. Żubardzka 9 / 5

91-022 Łódź

 

+48 503-088-086

biuro@mialemszkode.pl

Wyślij do nas wiadomość