Skuteczna pomoc

O nas

Pomagamy skutecznie – możemy pomóc także i Tobie!
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dochodzenia i odkupu odszkodowań komunikacyjnych.

Działalność prowadzonego w Łodzi Biura Likwidacji Szkód, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na szeroko pojęte usługi rzeczoznawstwa motoryzacyjnego (nasza pomoc umożliwi Ci otrzymanie rzetelnie wyliczonego odszkodowania.

Nagminną tendencją zakładów ubezpieczeń jest zaniżanie wysokości odszkodowań oraz stosowanie praktyk mających na celu uniknięcie ich odpowiedzialności – takie sytuacje są nam dobrze znane dlatego odkup i dochodzenie roszczeń możemy świadczyć w pełni kompleksowo i z gwarancją satysfakcji dla naszych klientów! Wymogi instytucjonalno-prawne, czy wszelkiego rodzaju uwarunkowania narzucane przez ustawodawcę również odgrywają swoją rolę w sprawach o odszkodowania. Z jednej strony towarzyszy nam więc rosnąca świadomość klientów, ale z drugiej brak czasu i pieniędzy na skomplikowane i kosztowne procedury likwidacji szkód. Wybierając naszą pomoc w dochodzeniu lub odkupie odszkodowań, zapewniają sobie Państwo minimalizację koniecznych wydatków, strat i możliwość natychmiastowej dopłaty.

Fundamentem działalności naszego Biura są pasja, ciągła chęć rozwoju, nieustanna edukacja i doskonalenie. To dlatego Biuro Likwidacji Szkód może zaproponować najwyższej jakości usługi i pełną satysfakcję ze współpracy podczas dochodzenia odszkodowań.

Biuro odnajduje się w gąszczu procedur i przepisów na jakie powołują się Towarzystwa Ubezpieczeniowe, na bieżąco monitoruje obowiązujący stan prawny, współpracując ze znakomitymi prawnikami i kancelariami. Specjaliści tworzący nasze Biuro to osoby z bogatą wiedzą i doświadczeniem w temacie odszkodowań.

Rzeczoznawcy biura posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługi szkód komunikacyjnych (wyceny wartości pojazdu, kalkulacja kosztów naprawy, weryfikacja kosztorysów itp.). Należą oni do Polskiego Związku Motorowego w Łodzi, SIMP Zorpot oraz wpisani są na listę Biegłych Sądowych przy Sądzie Okręgowym w Łodzi. Wydawane przez nich opinie i ekspertyzy znajdują zastosowanie w postępowaniach sądowych i administracyjnych, przed organami podatkowymi (urzędy skarbowe i celne) czy też Towarzystwami Ubezpieczeń.

Posiadana wiedza i doświadczenie poparte wieloletnią praktyką są kluczowymi aspektami w sprawach dotyczących likwidacji i obsługi szkód na pojazdach. Nabyte kwalifikacje i uprawnienia dają możliwość wydawania ekspertyz i/lub opinii, w sprawach dotyczących techniki motoryzacyjnej lub ruchu drogowego.

W działalności Biura szczególny nacisk położony jest na komfort współpracy na każdym etapie kontaktu z klientem, co sprawia, że ich liczba wciąż rośnie, a każdy z Nich jest w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy (a także warunków, które oferuje nasz odkup odszkodowań).

Biuro Likwidacji Szkód - Łódź

Skontaktuj się z nami

Biuro Likwidacji Szkód

Arkadiusz Kotarski

ul. Żubardzka 9 / 5

91-022 Łódź

 

+48 503-088-086

biuro@mialemszkode.pl

Wyślij do nas wiadomość